top of page

İŞ ORTAĞI

FRANCHISE PROGRAMI

Türkiye ve yurtdışında yaygın salonlarıyla, paydaşlarına sürekli gelişim ve yüksek kar; çalışanlarına mutlu çalışma ortamı, iyi gelir ve kariyer fırsatı; müşterine ise erişilebilir lüks hizmetler ve ürünler sağlayan kuaför; güzellik denince ilk akla gelen lider marka olmak.

NEDEN SAN KUAFÖR

Sizi prestijli bir markanın çatısı altında yüksek kazançlı bir iş ortaklığı davet ediyoruz. İnsanlar söylediklerinizi ya da yaptıklarınızı unutur ama onlara neler hissettirdiğinizi asla unutmazlar.

San Kuaför ailesi olarak insanların kendilerini iyi hissetmeleri için varız. Sunduğumuz kaliteli hizmetlerle müşterilerimizin hayatına dokunuyor ve mutlu kalpler yaratıyoruz. 

Mesleğini seven ve işini geliştirerek büyütmek isteyen seçkin kuaför dostlarımız; San Kuaför Franschise programının benzersiz fırsatlarını inceleyin. Geleceğiniz için sağlam bir adım atın. 

YUSUF YALMANCI

KURUCU ORTAK

Merhaba, ben San Kuaför’ün kurucularından Yusuf Yalmancı. Kuaförlük mesleğimin 15. yılında bi ustam bana şöyle demişti;  Yusuf senden kuaför olmaz, ama çok iyi bir işletmeci olur.  Ben de, San Kuaför markasının sahibi olarak kendimi kuaför kimliğimden daha çok, işletmeci kimliğim ile tanıtmayı seviyorum ...

ŞAHİN ÜSTÜNTAŞ

KAYSERİ & ÇORUM & YOZGAT SALON SAHİBİ

Merhaba, ben San Kuaför Kayseri, Yozgat ve Çorum'un kurucusu Şahin Üstüntaş. Yozgat'ta çok büyük cirolar yapan kuaför salonumun üzerine katıp risk alarak Kayseri'ye şube açmaya karar verdiğimde herkes benimle dalga geçiyordu. Ancak şu an geldiğim noktada yine aynı kişiler bana imrenerek bakıyor. İç Anadolu'da San Kuaför'ün etkisi inanılmaz.

YAŞAR ARSLANOĞLU

ANKARA & ESKİŞEHİR SALON ORTAĞI

Merhaba, ben Yaşar Arslanoğlu. San Kuaför Ankara ve Eskişehir ortağım. Biz bir şubenin açlışını yaparken diğer şubenin projesini hazırlıyoruz. Şubeleşme en büyük hedefim. San markası şubeleşme stratejisi için en uygun marka. 

GÜL GANİ

SAN KUAFÖR MÜŞTERİSİ

Aslında ben yeni müşterilerin aksine San Kuaför’ün gelişimine, değişimine ve Türkiye devi olmasına şahit olan bir müşteriyim. San artık kurumsal, güvenilir bir marka imajı yaratıyor herkes için. Bense geçmişten bugüne kadar değişmeyen hizmet kalitesi için hiçbir zaman vazgeçmiyorum.

SELAMİ ERSOY

BURSA ŞUBE SAHİBİ

Merhaba, ben Selami Ersoy. San Kuaför markasının kurucularından biriyim. Şuanda Bursa San Kuaför şubesinin işletmeciliğini yapmaktayım. Recep Bey, Yusuf Bey ve ben gecemizi gündüzümüze katarak Türkiye’nin en büyük zincir kuaföründen birini oluşturmayı başardık...

NURİ ÖZTÜRK

FLORYA ŞUBE ORTAĞI

Merhaba, ben Florya şubesinin sahibi Nuri Öztürk. San Kuaför'ün 7 yıllık gelişimine bizzat şahit oldum. Yeni yatırımcılara San Kuaför tabelası kesinlikle güç verecektir. Büyük marka; fazla müşteri, yüksek kazanç demektir!

MUSTAFA BATUR

NİŞANTAŞI & LEVENT ŞUBE ORTAĞI

San Kuaför'ün büyüme sürecine bizzat şahit oldum. En eski çalışanlardan biri olarak San Kuaför çatısında şube sahibi olmaktan çok mutluyum. Nasıl ki ben bir ZARA şubesine girdiğimde "Buranın sahibi kim?" demeden istediğim tişörtü alabiliyorsam, müşteriler de her şubemizde aynı hizmeti alabiliyor. 

TALHA DURAN

Sakarya Gebze Şube Ortağı

Annem ve babam da kuaför olduğu için, kuaförlüğü 2 nesildir tanıyorum. Onların nesil ile şimdiki nesil çok farklı. Şimdiki nesilde dijital dünyada gördükleri trendler 1 ay içinde değişebiliyor. Bu değişime ayak uydurmak çok önemli.

SALİH UÇAR

ANKARA SALON SAHİBİ

Merhaba, ben San Kuaför Ankara Çukurambar'ın sahibi Salih Uçar. Biz babadan oğula geçmek suretiyle nesillerdir ticaret yaparak hayatımızı geçindiriyoruz. Ben kuaförlük işinde işletmeciliğin sanatın önünde olduğunu düşünüyorum. Sanat tabii ki oldukça önemli ancak, bir kuaför salonunun ayakta durabilmesi için işletmeciliğin iyi olması birinci kuraldır...

TURAN AKKURT

SAMSUN SALON ORTAĞI

Merhaba, ben San Kuaför Samsun'un sahibi Turan Akkurt. Markanın tabela gücü, hiç olmayan bir şehirde bile fark yaratıyor. Kadınlardan "San Kuaför Samsun'a da gelmiş" lafını duymak bile çok büyük özgüven veriyor. San Kuaför gerek eleman desteği ile, gerek eğitim desteği ile gerçekten fark yaratan bir marka. Bu markanın bünyesinde olmaktan çok mutluyum.

ÖMER AYDIN

TUZLA SALON ORTAĞI

Merhaba, ben San Kuaför Tuzla'nın sahibi Ömer Aydın. San Kuaför çatısı altında kuaförlüğe dair pek bir bilgisi olmadan bu işe giren kuruculardan biriyim. İşletmeci kimliğime güvenerek, yeni bir sektörde var olmak ve fark yaratmak istedim. Bu sebeple gerçek mesleğime bütünüyle zıt olan bu sektörü seçtim. Güzellik merkezi açmayı düşünüyordum ancak, San Kuaför avantajlarıyla beni ikna etmeyi başardı.

HABİB ALAKOÇ

ÇORUM ŞUBE ORTAĞI

Selam; ben San Kuaför Çorum’un işletmecisi Habib Alakoç. 24 yaşındayım, yaklaşık 10 senedir kuaförlük yapıyorum. Özellikle mesleğimin son yıllarında San Kuaför'ün reklam konusunda gerçekten çok iyi olduklarını zaten tüm meslektaşlarım da biliyordur. Sonrasında San Kuaför ismini araştırmaya başladım...

CEM NAZ

ANTALYA ŞUBE ORTAĞI

Tabelanın müşteri çekme gücünün farkında olduğum için hani cadde üstünde işlek bir yerde olması kulağa daha avantajlı gibi geliyor. Ama işin içine girince tam olarak böyle olmadığını gördüm. İnsanlar direkt olarak “Antalya’da da san kuaför varmış” diyip sizi nerde olursanız buluyorlar.

FUAT TANIŞ

ATAŞEHİR ŞUBE ORTAĞI

Ben Ataşehir şube sahibi Fuat Tanış. Meslek dışı yatırımcı olma avantajlarından, kar oranlarından, toplu ürün çekme imkanlarından diğer arkadaşlar çokça bahsetmiştir. Ben genç girişimcilere seslenmek istiyorum. Sizin dilinizden anlayacak belki de tek kuaför zinciri, San Kuaför'dür!

CAN ÖZKAN

BAHÇEŞEHİR ŞUBE ORTAĞI

Ben ve ortağım Samet eski San Kuaför çalışanlarıyız. Özellikle Acıbadem ve Nişantaşı şubelerinde 5 yıl geçirmiş biri olarak kişisel portföyüm zaten kendime yeni salon açacak kadar çoğalmıştı. Ancak ben, San Kuaför tabelasının gücünü bildiğim için aynı çatı altında devam etmek istedim.

Çözüm Ortaklarımız

Aa.png
D.png
selective.png
a.png
bottom of page